Zorganizuj u nas przyjęcie okolicznościowe w naszej restauracji pod Radomiem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i służymy fachową poradą. Nasza obsługa to doświadczeni specjaliści, którzy doskonale wiedzą, w jaki sposób przystroić salę i skomponować menu na daną okazję oraz przygotować pyszne dania kuchni staropolskiej. Nasi pracownicy bardzo chętnie pomagają podczas organizacji przyjęcia okolicznościowego, doradzając najlepsze, sprawdzone rozwiązania. Podczas konsultacji warto pamiętać - jesteśmy dla Ciebie i chcemy przygotować wszystko w taki sposób, by sprostać Twoim oczekiwaniom! Istnieje możliwość połączenia imprezy w lokalu z organizacją eventów firmowych w naszym ogródku.

Profesjonalna obsługa

Do każdego wydarzenia podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem i dokładamy starań, by przyjęcie okolicznościowe było perfekcyjne. Jesteśmy elastyczni i dokładamy starań, by sprostać indywidualnym oczekiwaniom poszczególnych klientów. Do potrzeb naszych gości dostosowujemy zarówno ustawienie stolików, wystrój sali, jak i kompozycję menu. Naszą specjalnością są pyszne dania kuchni staropolskiej, podane w nowoczesny, zachwycający sposób.

Wystrój gospody

Przytulne wnętrze urządzone w staropolskim stylu z pewnością zachwyci wszystkich gości. Osoby które po posiłku będą chciały odpocząć na świeżym powietrzu, mają do dyspozycji ogród. Najmłodszym z pewnością przypadnie do gustu kącik z zabawkami, zaprojektowany w taki sposób, by umilić im czas. W cieplejsze dni istnieje również możliwość zorganizowania imprezy na świeżym powietrzu.

Niezależnie od tego, czy szykujesz imprezę w gronie rodziny i znajomych, czy planujesz duże wydarzenie firmowe, w naszym lokalu urządzimy dla Ciebie niezapomniane przyjęcia okolicznościowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu imprezowym!

W sprawie rezerwacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu
725 900 950

Wersja Menu za 175 zł

Wersja Menu za 150 zł

Przystawki

Karczma Bankrut

tel:+48 725 900 950

Zadzwoń i złóż zamówienie

Karczma Bankrut

Kielecka 153; 26-600 Radom
karczmabankrut@gmail.com