Pierwsza Komunia/Chrzciny/Pępkowe – spraw, aby ten wyjątkowy dzień na zawsze zapadł Tobie i Twoim bliskim w pamięci. Tego typu imprezy to nie tylko okazja do uczczenia ważnego wydarzenia w życiu rodziny, ale także spotkania z bliższymi i dalszymi krewnymi. Nasza restauracja zapewnia cudowną, kameralną atmosfera, która dodatkowo uświetni spotkanie. Staropolska, przytulna karczma to miejsce, w którym panuje atmosfera sprzyjająca świętowaniu w rodzinnym gronie. W cieplejsze dni dla naszych gości dostępny jest ogród. Specjalny kącik z zabawkami z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym.

Restauracja na komunię lub chrzciny

Wydarzenie, takie jak komunia, chrzciny, czy pępkowe wymagają ogromnego zaangażowania i pracy, nie warto decydować się konieczność przygotowywania posiłków, przygotowywaniem zastawy i ozdób, dużo lepszym rozwiązaniem jest zlecenie tego wszystkiego profesjonalistom. Karczma Banktut, znajdująca się nieopodal Radomia, posiada świetną salę na komunię lub chrzciny. Każdorazowo dokładamy starań, by lokal perfekcyjnie się prezentował, a całe przyjęcie przebiegało perfekcyjnie, zgodnie z każdym detalem. Jej atutem jest wystrój wnętrza, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim gościom.

Oferujemy kompleksową obsługę, dzięki czemu nie muszą Państwo się niczym przejmować i mogą skupić na swojej radości związanej ze świętem oraz spotkaniu z gośćmi. Podstawą obsługi każdego przyjęcia są oczywiście smaczne, elegancko podane dania oraz pięknie przygotowana sala. Specjalizujemy się w daniach kuchni staropolskiej, przygotowany w zupełnie nowym, nowoczesnym wydaniu.

Karczma Bankrut

tel:+48 725 900 950

Zadzwoń i złóż zamówienie

Karczma Bankrut

Kielecka 153; 26-600 Radom
karczmabankrut@gmail.com