Nasza kuchnia staropolska z dowozem to doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób indywidualnych, składających małe zamówienie, jak i większych grup.

Urządzasz przyjęcie, ale nie masz czasu lub chęci gotować? To nie problem! Zdecyduj się na jedzenie z dowozem, przygotowane przez profesjonalistów. W ten sposób będziesz mieć pewność, że wszystko będzie pyszne, a Ty zamiast spędzać masy czasu na gotowaniu, będziesz możesz go wykorzystać na inne sprawy, związane z przygotowaniem przyjęcia. Nasza oferta to także doskonałe rozwiązanie dla firm czy instytucji. Korzystając z naszych usług pracownicy mogą zamówić sobie pyszny obiad do miejsca pracy. Nasza oferta jest skierowana także do osób indywidualnych. Nie masz ochoty lub pomysłu na obiad? Zamów sobie pyszne jedzenie. Specjalizujemy się w kuchni staropolskiej, podanej w nowoczesny sposób.

Zapraszamy do skorzystania z zamówień online lub telefonicznych z dowozem z Naszej restauracji. Już teraz przez całe 7 dni jesteśmy do waszej dyspozycji pod numerem 725-900-950. Każde zamówienie postaramy się dostarczyć w możliwie najkrótszym czasie.

Karczma Bankrut

tel:+48 725 900 950

Zadzwoń i złóż zamówienie

Karczma Bankrut

Kielecka 153; 26-600 Radom
karczmabankrut@gmail.com